Online Marketing

بازاریابی اینترنتی

شاید بارها محصولی بسیار عالی یا خدماتی بسیار متمایز را به وجود آورده اید ولی در اثر اینکه مشتری مناسب آن محصول یا خدمات را پیدا نکرده اید، جز ضرر خروجی دیگری برای شما نداشته است.

اجازه دهید راحت تر بگوییم که: بهترین محصول یا خدمت بدون بازاریابی و فروش مناسب هیچ ارزشی ندارد و فقط وقت و انرژی شما را تلف کرده و اعتبار شما را خدشه دار خواهد کرد. ممکن است بارها در حسرت داشتن یک تیم موثر و کارآمد بازاریابی و فروش بوده اید که دغدغه شما را در بحث مارکتینگ محصول یا خدمت از بین ببرد.

اغلب مشکلات بازاریابی و فروش در ایران به ۲ دسته مهم تقسیم بندی می شود:

۱- ایجاد محصول یا خدمت بدون کوچکترین نیازسنجی، امکان سنجی، آنالیز دقیق بازار هدف و تحلیل رقبا صورت گرفته است و طبیعتا در بحث بازاریابی و فروش به مشکلات جدی برخورد خواهد کرد.

۲- محصول یا خدمت کاملا بر اساس نیازسنجی و آنالیز بازار هدف و رقبا صورت گرفته است ولی فرد یا تیم موثری وجود ندارد که موضوع بازاریابی و فروش موثر آن را مدیریت کند.

بازاریابی اینترنتی 10300، بر اساس تجربیات چند ساله خود، برای حل مشکل دوم راه حلی دارد.

اگر مشکل اساسی در بخش بازاریابی و فروش خود دارید، با ما تماس بگیرید و مشکل خود را مطرح کنید. ما پس از بررسی محصول یا خدمت شما، امکان سنجی و آنالیز دقیق بازار و رقبا، بازاریابی و فروش محصول یا خدمت شما را انجام داده و در بخشی از مبلغ فروش، با شما سهیم می شویم.

این روش یک مزیت بسیار بزرگ دارد و آن هم دریافت هزینه از شما به شرط فروش می باشد و یک همکاری از نوع کاملا برد - برد می باشد.

برای شروع همکاری کافیست فرم آنلاین درخواست را تکمیل کنید. ما پس از بررسی های اولیه با شما تماس خواهیم گرفت.

فرم آنلاین درخواست ...

10300 Online Marketing, All Rights Reserved.
تمامی حقوق این وب سایت، برای بازاریابی اینترنتی 10300 محفوظ است.