Marketing

بازاریابی

شاید بارها محصولی بسیار عالی یا خدماتی بسیار متمایز را به وجود آورده اید ولی در اثر اینکه مشتری مناسب آن محصول یا خدمات را پیدا نکرده اید، جز ضرر خروجی دیگری برای شما نداشته است.

اجازه دهید راحت تر بگوییم که: بهترین محصول یا خدمت بدون بازاریابی و فروش مناسب هیچ ارزشی ندارد و فقط وقت و انرژی شما را تلف کرده و اعتبار شما را خدشه دار خواهد کرد. ممکن است بارها در حسرت داشتن یک تیم موثر و کارآمد بازاریابی و فروش بوده اید که دغدغه شما را در بحث مارکتینگ محصول یا خدمت از بین ببرد.

اغلب مشکلات بازاریابی و فروش در ایران به ۲ دسته مهم تقسیم بندی می شود:

۱- ایجاد محصول یا خدمت بدون کوچکترین نیازسنجی، امکان سنجی، آنالیز دقیق بازار هدف و تحلیل رقبا صورت گرفته است و طبیعتا در بحث بازاریابی و فروش به مشکلات جدی برخورد خواهد کرد.

۲- محصول یا خدمت کاملا بر اساس نیازسنجی و آنالیز بازار هدف و رقبا صورت گرفته است ولی فرد یا تیم موثری وجود ندارد که موضوع بازاریابی و فروش موثر آن را مدیریت کند.

بازاریابی 10300، بر اساس تجربیات چند ساله خود، برای حل مشکل دوم راه حلی دارد.

اگر مشکل اساسی در بخش بازاریابی و فروش خود دارید، با ما تماس بگیرید و مشکل خود را مطرح کنید. ما پس از بررسی محصول یا خدمت شما، امکان سنجی و آنالیز دقیق بازار و رقبا، بازاریابی و فروش محصول یا خدمت شما را انجام می دهیم.

این روش یک همکاری از نوع کاملا برد - برد می باشد. برای شروع همکاری با ما در تماس باشید.

تماس با ما ...

10300 Marketing, All Rights Reserved.
تمامی حقوق این وب سایت، برای بازاریابی 10300 محفوظ است.